Mini Su Geçirmez Kutu Yapımı

Islanmaması gereken ve aynı zamanda aksiyona dayanıklı steril taşıyıcıyı evinizde bulabileceğiniz malzemelerle yapmanız mümkün.

Yapacağınız minik kutu içine ilaçlarınızı, kibritlerinizi, hassas metalleri ya da küçük notlarınızı koyabilirsiniz. Aynı zamanda hava ile temas etmez ve daima kuru kalır.

Yapmanız için videodaki gibi pipet, pense ve çakmak yeterli. Pipetin bir ucunu pense ile sıkıştırarak eritin ve yapıştırın. Diğer ucunu istediğiniz boyda kesin ve içine saklamak istediğiniz nesneyi bırakın. Tıpkı ilk ucuna yaptığınız gibi diğer ucunu da kestikten sonra eriterek yapıştırın. Artık su geçirmeyen küçük bir kaba sahipsiniz. İstediğiniz an uçlarından birini diikey olarak sıkıştırarak açıp kullanabilirsiniz.

aunl

2002 yılında ilk webmaster deneyimini edinmiş olan aunl, çeşitli web sitelerinde yöneticilik yaptı. Uzmanlık alanı elektrik-elektronik, mekanik sistemler, robotlar, mikro işlemci ve arduino programlama, bilgisayar programlama ve web site yönetimi olan aunl, sitemizin kurulduğu günden bugüne bizimle.