Korkunç Şakalarda Holograma Terfi Etmek

Hologram teknolojisi henüz tam istenilen sevyeye ulaşmasa da üç bouytlu olarak cam arkasından görüntü oluşturma işlemi başarıldı. Ayrıca Japonya’da uçakların gece iniş yapmalarına yardım eden havaya yansıtılan lazer yollar da bu teknolojinin yavaş yavaş gelişmeye başladığını gösteriyor.

Korkunç kamera şakalarını bilirsiniz insanlar panik içinde kaçışır. Artık bu şakalar daha korkunç olabilir. Hologram aletlerinin diğer insanların eline geçecek olması biraz düşünülmesi gereken bir sorun gibi duruyor. Zira yolda giderken bir anda size bakarak çığlık atan bir hayalet görüp kalbinizin durması işten bile değil. Fakat korku filmi sevenlerin sinemada film izlerken perdede izledikleri aktörün bir anda yanıbaşında belirmesi tam istediği heyecanı yakalamasını sağlayabilir. Teknolojik anlamda moral veren bu video için iyi seyirler.

Dikkat! Video korkunçlu kadın içerir! :)

aunl

2002 yılında ilk webmaster deneyimini edinmiş olan aunl, çeşitli web sitelerinde yöneticilik yaptı. Uzmanlık alanı elektrik-elektronik, mekanik sistemler, robotlar, mikro işlemci ve arduino programlama, bilgisayar programlama ve web site yönetimi olan aunl, sitemizin kurulduğu günden bugüne bizimle.