Kitap Tanıtımı: İşitme Cihazları Uyarlama Metotları

Kategori: Eğitim

Kitabın Adı: İşitme Cihazları Uyarlama Metotlarıİşitme Cihazları Uyarlama Metotları

Kitabın Yazarı: M. Emin AĞAÇ

Kitabın Çıkış Tarihi: Aralık – 2013

Slogan: İşitme Cihazları alanındaki ilk Türkçe Kaynak

Tanıtım: Kulak sadece iletişim sağlayan bir organ değil, aynı zamanda kişinin güvenliğinden de sorumlu bir organdır. Gece uyurken, yolda yürürken, arkadan ve yanlardan gelebilecek tehlikelere karşı onu koruyan bir organdır. Kulağın işlevinde bozukluk veya eksiklik olması durumunda bünye sadece iletişimini kaybetmez, aynı zamanda güvenliğini de kaybeder.
      Günümüzde evrenle insan arasında kurulan teknolojik bağ, işitme cihazlarıyla sağlanmaktadır. Telekomünikasyon teknolojisi hızla gelişirken, işitme cihazı teknolojisi de buna paralel olarak ilerlemektedir.
      Günümüz İşitme cihazları akıllı ve önemli teknik donanımlara sahip olmasına rağmen, hala bireysel ihtiyaçlar ve beklentilerin karşılanmasında ve uyumlulukta önemli sorunlar yaşanmaktadır.
     Kulağı farklı açılardan tanımak, kişi beklentileri ve ihtiyaçlarını daha iyi analiz etmek, günümüze dek geliştirilen uyarlama metotlarından ve tecrübelerinden istifade ederek, mesleki bilgiye katkı sunmak ve tecrübeleri paylaşmak adına hazırlanan bu kitapta daha fazlası bulunmaktadır.

Kitabı okuduysanız yorumlarınızı ekleyiniz.

Bilgi Makinesi

Oldukça ilginç bir bilgi birikimine sahip yazarımız, daha önce duymadığınız birçok bilgiyi sizlere sunuyor. Bilgi Makinesi, 29 Nisan 2013 tarihinden bu güne bizlerle.