KAZbrella – Yeni Nesil Ters Açılan Şemsiye

Klasik şemsiyelerin aşağıya doğru kapanan uçları KAZbrella da yukarıya doğru kapanıyor ve şemsiyenin ıslak kısmı içte kalıyor. Bu tasarım sayesinde şemsiyenizin kapanıp açılması daha kullanışlı hale geliyor ve su damlaları şemsiyenin iç kısmında kaldığı için bazı su damlası kazalarından kurtarıyor.

Ürün Jenan Kazim isimli bir mucit tarafından tasarlandı. Şemsiyenin ismi de mucidin soyisminin ilk üç hafri ile ingilizcede şemsiye anlamına gelen umbrella kelimesinin son 6 harfinin birleşiminden olşuyor. Üründe klasik şemsiye ile yaşayabileceğiniz sorunları ortadan kaldırma heseflendi. Ayrıca şemsiyeniz rüzgarla ya da farklı bir sebeple ters dönerse tek mekanik düğme ile düzeltmek mümkün. Küçük bir icat sayılsa da şemsiyenin de alternatif mekanizmaları olabileceğini görmek bir açıdan ilham verebiliyor.

Ürünün resmi internet sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın.

aunl

2002 yılında ilk webmaster deneyimini edinmiş olan aunl, çeşitli web sitelerinde yöneticilik yaptı. Uzmanlık alanı elektrik-elektronik, mekanik sistemler, robotlar, mikro işlemci ve arduino programlama, bilgisayar programlama ve web site yönetimi olan aunl, sitemizin kurulduğu günden bugüne bizimle.