İçerik Ekle

Yazılarınızı saniyeler içinde adınızla ve sosyal medya hesaplarınızla birlikte güvenli bir şekilde binlerce kişiyle aynı anda paylaşabilirsiniz. Makalenizi bilim-teknoloji üzerinde yayınlamanın avantajlarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Makalelerimi bilim-teknoloji Üzerinde Yayınlamanın Avantajları Nelerdir?
  1. Yazılarınızın Hakları Sizde Kalıyor: bilim-teknoloji eser üreticisine saygılıdır, alışılmış siteler gibi eserinizi üzerine zimmetlemez. Makalelerinizin telif hakları sizde kalacak şekilde bilim-teknoloji yalnızca yayınlama hakkını almaktadır. Makalenizin altına isminizi belirtebilir, isteğiniz halinde sosyal medya hesaplarınızı aktif link olarak bırakabilirsiniz.
  2. Makaleniz Saniyeler İçinde Binlerce Kişinin Önünde: Makalenizden bilim-teknoloji sosyal medya hesapları kullanılarak binlerce kişinin aynı anda haberdar olması sağlanmaktadır. Bu sayede makaleniz aracılığı ile çok sayıda kişiye ulaşma imkanı elde edebilirsiniz.
  3. bilim-teknoloji Referansı Edinme Fırsatı: Daha isabetli ve değerli bir referans olmak için derin ve akademik incelemeden geçen içeriklerden sadece seçkin olanları yayınlanır.
  4. Maddi Çıkar Gözetilmemektedir: Eğer isterseniz makalenizin içinde reklam yayınlamama hakkınız bulunmaktadır. “Notlar” kutucuğunda “yazımın içinde reklam istemiyorum” şeklinde belirtmeniz halinde makaleniz reklamsız olarak yayınlanacaktır.
  5. Yalnızca Özgün İçerikleri Kabul Ediyoruz: Daha önceden başka bir yerde yayınlandığı tespit edilen içerikler derhal silinmektedir. Bu davranış, diğer siteleri tercih eden eser üreticilerinin haklarının korunması ve bilim-teknoloji’ nin özgünlüğünü koruması adına yapılmaktadır.
  6. Bireysel Kaynakları Kabul Etmiyoruz: Bazı insanların kendi sitesinin reklamını yapmak adına içerik yükleyip kendisine ait bağlantıları link olarak vermesi tarafımızca onaylanmıyor. Kaynaklarımız bilimsel anlamda resmi dayanaklara sahip olması tercih edilmektedir.

Eğer bilimsel yazılarınızı göndermek istiyorsanız öncelikle sitemize buraya tıklayarak üye olmalısınız ve sonrasında aşağıdaki formu doldurarak göndermelisiniz.

Kayıtlı E-Posta Adresiniz (E-Posta adresiniz sitemizde kayıtlı olmalıdır.)

İçeriğin Başlığı

İçerik

Notlar / Eklemek İsedikleriniz (Kişisel hassasiyetleriniz, metin görünüm tercihleriniz, yazı düzeni, yayınlama tarihi, eserin geçmişi, sorularınız...)

Eğer isterseniz bu yazıyı gerçek isminizle birlikte ve yanına sosyal medya adreslerinizi de ekleyerek yayınlayabilirsiniz. Yayınlanan yazınız sitedeki gizli bir isme değil sadece size ait olur. Yazılarınız www.bilim-teknoloji.com üzerinde isminizle ve telif hakları size ait olacak biçimde yayınlanır.

Eğer bu özellikten faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki iki kutucuğu doldurunuz.

Gerçek İsminiz

Sosyal Medya Hesaplarınız (Her satıra bir tane bağlantı ekleyiniz / ilk üç satırdaki sosyal medya hesapları eklenecektir. )

captcha

Eseriniz bire bir yayınlanmayacaktır. Yazının orijinal hali korunacaktır fakat (varsa) imla, yazım, anlatım hataları giderilecek. Gereken yerlere telifsiz resim, video, ses eklenecek ve bağlantılar canlandırılacaktır.

Göndereceğiniz içeriğin telifi size ait olmalıdır. Bilim - Teknoloji içeriğin size ait olduğunu kabul eder. Bu nedenle aşağıdaki online sözleşmeyi onaylamanız gerkmektedir.

Gönderdiğim içeriğin tüm haklarına şahsen sahibim. Eser bana aittir ve www.bilim-teknoloji.com üzerinde isimimle/rumuzumla münhasır olarak yayınlanmasına izin veriyorum.