İçerik Ekle

Yazılarınızı saniyeler içinde adınızla ve sosyal medya hesaplarınızla birlikte güvenli bir şekilde binlerce kişiyle aynı anda paylaşabilirsiniz. Makalenizi bilim-teknoloji üzerinde yayınlamanın avantajlarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Makalelerimi bilim-teknoloji Üzerinde Yayınlamanın Avantajları Nelerdir?
  1. Yazılarınızın Hakları Sizde Kalıyor: bilim-teknoloji eser üreticisine saygılıdır, alışılmış siteler gibi eserinizi üzerine zimmetlemez. Makalelerinizin telif hakları sizde kalacak şekilde bilim-teknoloji yalnızca yayınlama hakkını almaktadır. Makalenizin altına isminizi belirtebilir, isteğiniz halinde sosyal medya hesaplarınızı aktif link olarak bırakabilirsiniz.
  2. Makaleniz Saniyeler İçinde Binlerce Kişinin Önünde: Makalenizden bilim-teknoloji sosyal medya hesapları kullanılarak binlerce kişinin aynı anda haberdar olması sağlanmaktadır. Bu sayede makaleniz aracılığı ile çok sayıda kişiye ulaşma imkanı elde edebilirsiniz.
  3. bilim-teknoloji Referansı Edinme Fırsatı: Daha isabetli ve değerli bir referans olmak için derin ve akademik incelemeden geçen içeriklerden sadece seçkin olanları yayınlanır.
  4. Maddi Çıkar Gözetilmemektedir: Eğer isterseniz makalenizin içinde reklam yayınlamama hakkınız bulunmaktadır. “Notlar” kutucuğunda “yazımın içinde reklam istemiyorum” şeklinde belirtmeniz halinde makaleniz reklamsız olarak yayınlanacaktır.
  5. Yalnızca Özgün İçerikleri Kabul Ediyoruz: Daha önceden başka bir yerde yayınlandığı tespit edilen içerikler derhal silinmektedir. Bu davranış, diğer siteleri tercih eden eser üreticilerinin haklarının korunması ve bilim-teknoloji’ nin özgünlüğünü koruması adına yapılmaktadır.
  6. Bireysel Kaynakları Kabul Etmiyoruz: Bazı insanların kendi sitesinin reklamını yapmak adına içerik yükleyip kendisine ait bağlantıları link olarak vermesi tarafımızca onaylanmıyor. Kaynaklarımız bilimsel anlamda resmi dayanaklara sahip olması tercih edilmektedir.

İçerik gönderebilmeniz için buraya tıklayarak üye olmalısınız. Eğer zaten üyeyseniz giriş yaparak bu sayfadan içerik düzenleyicimize ulaşabilirsiniz.