İçerik Ekle

Yazılarınızı saniyeler içinde adınızla ve sosyal medya hesaplarınızla birlikte güvenli bir şekilde binlerce kişiyle aynı anda paylaşabilirsiniz. Makalenizi bilim-teknoloji üzerinde yayınlamanın avantajlarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Makalelerimi bilim-teknoloji Üzerinde Yayınlamanın Avantajları Nelerdir?
  1. Yazılarınızın Hakları Sizde Kalıyor: bilim-teknoloji eser üreticisine saygılıdır, alışılmış siteler gibi eserinizi üzerine zimmetlemez. Makalelerinizin telif hakları sizde kalacak şekilde bilim-teknoloji yalnızca yayınlama hakkını almaktadır. Makalenizin altına isminizi belirtebilir, isteğiniz halinde sosyal medya hesaplarınızı aktif link olarak bırakabilirsiniz.
  2. Makaleniz Saniyeler İçinde Binlerce Kişinin Önünde: Makalenizden bilim-teknoloji sosyal medya hesapları kullanılarak binlerce kişinin aynı anda haberdar olması sağlanmaktadır. Bu sayede makaleniz aracılığı ile çok sayıda kişiye ulaşma imkanı elde edebilirsiniz.
  3. bilim-teknoloji Referansı Edinme Fırsatı: Daha isabetli ve değerli bir referans olmak için derin ve akademik incelemeden geçen içeriklerden sadece seçkin olanları yayınlanır.
  4. Maddi Çıkar Gözetilmemektedir: Eğer isterseniz makalenizin içinde reklam yayınlamama hakkınız bulunmaktadır. “Notlar” kutucuğunda “yazımın içinde reklam istemiyorum” şeklinde belirtmeniz halinde makaleniz reklamsız olarak yayınlanacaktır.
  5. Yalnızca Özgün İçerikleri Kabul Ediyoruz: Daha önceden başka bir yerde yayınlandığı tespit edilen içerikler derhal silinmektedir. Bu davranış, diğer siteleri tercih eden eser üreticilerinin haklarının korunması ve bilim-teknoloji’ nin özgünlüğünü koruması adına yapılmaktadır.
  6. Bireysel Kaynakları Kabul Etmiyoruz: Bazı insanların kendi sitesinin reklamını yapmak adına içerik yükleyip kendisine ait bağlantıları link olarak vermesi tarafımızca onaylanmıyor. Kaynaklarımız bilimsel anlamda resmi dayanaklara sahip olması tercih edilmektedir.

[usp_member]
İçerik göndermek için hazır görünüyorsunuz! Buraya tıklayarak içerik düzenleyicimize ulaşabilirsiniz.
[/usp_member]

[usp_visitor]
İçerik gönderebilmeniz için buraya tıklayarak üye olmalısınız. Eğer zaten üyeyseniz giriş yaparak bu sayfadan içerik düzenleyicimize ulaşabilirsiniz.
[/usp_visitor]