Hipnotize Etkili Rüzgar Değirmeni

     Paslanmaz çelik kullanılarak inşa edilmiş bu yel değirmeni aslında bir sanat eseri. Tasarımcısı Anthony Howe benzer birçok tasarımlara imza atmış durumda ve kişisel web sitesinde diğer tasarımlarını sergiliyor. Siteye ulaşmak için buraya tıklayın.

     Anthony Howe'un tüm tasarımlar Amerika'da bir parkta sergileniyor. Tasarımların geneli rüzgara ya da diğer doğal etmenlere tepki vererek hareket edebiliyor. Hareketi sırasında ise oldukça güzel görüntüler ya da sesler oluşturabiliyor.

      1954 yılında Amerika'nın Utah eyaletinde dünyaya gelen Anthony Howe, 1973 – 1978 yılları arasında Attends Cornell Üniversitesi'nde Resim ve Heykel bölümünü bitirdi. Oldukça özgün olan çalışmalarını ise birçok farklı galeride sergileme fırsatı buldu.  

aunl

2002 yılında ilk webmaster deneyimini edinmiş olan aunl, çeşitli web sitelerinde yöneticilik yaptı. Uzmanlık alanı elektrik-elektronik, mekanik sistemler, robotlar, mikro işlemci ve arduino programlama, bilgisayar programlama ve web site yönetimi olan aunl, sitemizin kurulduğu günden bugüne bizimle.