Geleceğe Dönüş Filminin 2015 Tahmini Kıyafetleri

Birkaç saat sonra 2015 yılına giriyoruz fakat Geleceğe Dönüş serisinin 2015 tahmini biraz tutmadı gibi tabi 2015 yılının içinde ne değişir bilinmez. Facebook için hazırladığımız aşağıdaki caps ta gördüğünüz gibi Geleceğe Dönüş serisinde 2015 biraz abartılmıştı.

Bakalım neler varmış?

Ortadaki karakterin üzerinde hiç de rahat görünmeyen zincirimsi bir tunik ve başında da kompozit başlık görünümlü daha çok lazımlığa benzeyen bir metal başlık var. Sağdaki kişinin boynunda mermilerden yapılmış kolye ve 1970 lerden kalma bir saç modeli var. Soldaki kişi ise gövdesine bir ATM giymiş ve yüzüne labirent çizmiş. Sonuç olarak bizce fazla yaratıcı sayılmazlar.

Geleceğe Dönüş 2015 KıyafetleriUçan arabalar aslında zorlama ile uçaktan çevrilerek yapıldığı için saymıyoruz :) Beklentimiz gürültüsüz şekilde dikey kalkış yapabilen araçlardı. Hatta uçan kaykayı bile basınçla değil levitasyonla havalanacak diye bekliyorduk fakat bu da olmadı. 3D hologram teknolojisi de filmdeki gibi gerçekleşemedi. Sanırız olabilecek tek şey yukarıdaki kıyafetler.

Yeni yılın sağlık, başarı ve mutluluk getirmesi dileği ile tüm okurlarımızın yeni yılını kutlarız.

Bilim – Teknoloji ailesi. :)

BT

1999 yılında ilk web sitesini yaptı ve kurucusu oluğu www.bilim-teknoloji.com sitesinde yöneticilik yapıyor. Uzmanlık alanı Biyoloji, Fizik, Kimya ve Matematik olan BT, akademik alanda lisans üstü eğitmlerine devam ediyor.