WordPress Admin Panele Giremiyorum? Beyaz Ekran Sorunu Çözümü

Ana sayfa Forumlar Yazılım Dünyası Webmaster WordPress Admin Panele Giremiyorum? Beyaz Ekran Sorunu Çözümü

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #9169
  Avataraunl
  Görevli

  Bu sorunun birden fazla sebebi olabiliyor ve genellikle sorun tam olarak tespit edilemiyor. Bu nedenle aşağıdaki çözümlerden öncelikle sizin sorununuzu oluşturan hangisi olduğunu tahmin ediyorsanız önce onu deneyiniz.

  Çözüm 1 : Son sürümü internetten indirin ve wp-admin klasörünün içindekilerini web sitenizin wp-admin klasörünün içindekileri ile değiştirin.

  Çözüm 2 : Notepad ++ programını indirin ve wp-config.php dosyasını bu program ile açın. Programın menüsünden “Kodlama” ya tıklayın açılan menüden “UTF-8 (BOM’suz) olarak Kodla” yı seçin. Kaydedin ve üzerine yazın.

  Çözüm 3 : Temanızı internetten tekrar indirin. FTP den tema dosyalarınızı yeniden yükleyin. (Bizim yaşadığımız aynı problem bu şekilde çözülmüştü.)

  Çözüm 4 : WP eski bir sürümünü yükleyin. Sorun eski eklentilerinizin yeni sürümle uyuşmazlığı olabilir.

  Çözüm 5 : Eklentiler (Plugins) klasörüne girin ve şüphelendiğiniz eklentinin klasör ismini değiştirin örneğin “changelogin” olan eklenti klasör ismini “changelogin1” yapın. Eğer giriş yapabiliyorsanız problemin kaynağını da buldunuz demektir. (10.01.2012 Tarihinde bir login eklentisi sebebiyle yaşadığımız problemi bu şekilde çözdük, giriş şifresi doğru girilse dahi giriş yapılmamış olarak görünüyor ve beyaz ekran sorunu oluşuyordu.)

  Çözüm 6 : htaccess den kaynaklanıyor olabilir. Kalıcıbağlantıları güncellenmemişse bu sorun yaşanabilir.

  Eğer bu çözümlerden hiçbirisi işinize yaramadıysa probleminizi daha detaylı olarak aşağıda bildiriniz. Eğer probleminiz bu maddelerden birisi ile çözüldüyse aşağıdan problemi çözen maddeyi belirtirseniz problemi yaşayan kişilere yardımcı olmuş olursunuz.

  https://www.bilim-teknoloji.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.