[Resolved] Windows 10 Masaüstü Simgeleri Kendi Kendine Yer Değiştiriyor

Ana sayfa Forumlar Teknik Servis Yazılım Sorunları Windows 10 Masaüstü Simgeleri Kendi Kendine Yer Değiştiriyor

Bu konu 2 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son Bilim Adamı Bilim Adamı tarafından 3 yıl önce tarihinde güncellendi.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    Bilim Adamı
    Bilim Adamı
    Katılımcı

Son 2 gündür masaüstündeki simgelerim alfabetik olarak sıralanıyor. Yer düzenlemesi yaptım ama bir F5 e basmayla tekrar simgeler sola yaslanmış alfabetik hale geliyor. İnternetten araştırdım birkaç yerde konu açılmış ama çözen yok. Sizde çözüm yok mu siz çözersiniz bu işi :)

İşletim sistemim: Windows 10 Pro

aunl
    Görevli

Muhtemelen ESET Smart Security (NOD32) isimli anti-virüs yazılımını kullanıyorsunuz.

Bu hatayı yaşayanların ortak özelliği NOD32 kullanıcılarında görülmesi. Bu hataya anti-virüsünüzün sebep olduğu sanılıyor tabi yeni bir Windows güncellemesinin sebep olması da olası.

Bu sayfada konu tartışılıyor: https://forum.eset.com/topic/6033-windows-10-forget-folder-view-setting-when-ess-is-installed

Muhtemelen birkaç gün içinde yeni bir güncelleme ya da çözüm yayınlanır. Bağlantısını verdiğim sayfayı takip ediniz. Bulsanız bile Regedit çözümlerine güncelleme gelene kadar girmeyiniz, güncellemenin hata vermesine sebep olabilirsiniz.

Bilim Adamı
    Bilim Adamı
    Katılımcı

aynen öyle nod 32 kurulu :) bekleyelim madem.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.