Elektronik Hobi

     Sitemizde Elektronik Hobi köşesi oluşturuyoruz. Bu köşemizde oldukça hafif bir dil ve kolaylaştırılmış bir anlatım kullanacağız. Sıfırdan başlayarak bir devre nasıl oluşturulur ve çalışma mantığı nedir konularına değineceğiz ve zaman geçtikçe bilgisayar kontrollü projeler üretebilir hale gelecek ve mikroişlemci programlayabileceksiniz. Elektronik derslerimiz sol tarafta gördüğünüz "Kategoriler" bölümünün "Elektronik Hobi" ana kategorisi altında verilecektir.

     Teknolojiyi takip etmek birçok kişi için vazgeçilmezdir fakat teknoloji geliştirmek özellikle bu kişiler için daha keyif vericidir. Teknoloji tüketicisi olmaktan teknoloji üreticisi olmaya adımlayacağınız bu süreçte basit projeler ile başlayacak ve gittikçe daha gelişmiş projelere ulaşacağız.

Avatar

aunl

2002 yılında ilk webmaster deneyimini edinmiş olan aunl, çeşitli web sitelerinde yöneticilik yaptı. Uzmanlık alanı elektrik-elektronik, mekanik sistemler, robotlar, mikro işlemci ve arduino programlama, bilgisayar programlama ve web site yönetimi olan aunl, sitemizin kurulduğu günden bugüne bizimle.

Elektronik Hobi” için bir yorum

  • Avatar
    26 Kasım 2013 tarihinde, saat 08:52
    Permalink

    Selam arkadaslarim, bu kadar guzel ve ogretici bir site yaptiginiz icin tesekkur ederim. Bilime fen’e ne kadar onem verdigimizi dusunsek de bu uygulamaya geldiginde genelde eylemsizlikle sonuclanirdi, artik oyle degil sizler ve sizin gibi birseyler ogretmeye can atan insanlarin varligi hepimiz icin buyuk basaridir. Bende elimden geldigince konulara farkli bakis acilari sunmaya calismaktan gurur duyacagim. Saygilarimla

    Yanıtla

Yorum Yaz