Ekstrem Domino Tüyoları

Neredeyse herkesce izlemesi son derece keyifli bulunan domino gösterlilerinde kullanılan basit dizme tekniği artık izleyiciye hitap etmeyince bu işte iyi olanlar hesap kitap işine girince ortaya oldukça şaşırtıcı görüntüler çıkarmayı başarmış.

Profesyonel domino sanatçısı Youtube’da Hevesh5 isimli kanala sahip ve burada izlediğinizden çok daha fazlasını sergiliyor.

Aynı zamanda www.hevesh5.com isimli web sitesine sahip olan sanatçı, web sitesi aracılığı ile açılış ve fuar gibi etkinlik alanlarında ekibi ile birlikte çeşitli gösteriler hazırlayabiliyor.

Aşağıdaki videodan başka bir tüyo derisini izleyebilirsiniz.

Birbaşka vidosunda 25.000 adet domino ile yaptığı gösteri sergileniyor. Bahsedilene göre 25.000 adet domine ile yapılan gösteriyi oluşturmak için ekip olarak 2 gün boyunca hiç durmadan çalışmışlar.  Sonuç olarak aşağıdan izleyebileceğiniz video ortaya çıkmış.

aunl

2002 yılında ilk webmaster deneyimini edinmiş olan aunl, çeşitli web sitelerinde yöneticilik yaptı. Uzmanlık alanı elektrik-elektronik, mekanik sistemler, robotlar, mikro işlemci ve arduino programlama, bilgisayar programlama ve web site yönetimi olan aunl, sitemizin kurulduğu günden bugüne bizimle.