Bilim – Teknoloji Yazarlarını Arıyor

Editör     Üçüncü yaşını kutlamaya hazırlanan bilimteknoloji hızla büyümeye devam ediyor. Siz de bize katılarak internette kendi adınıza referans sahibi olabilir, yazarlık deneyiminize ve güvenilir bilgilere katkıda bulunabilirsiniz.

     bilimteknoloji içeriklerinin doğruluğuna son derece önem vermektedir. Bu sebeple bilimteknoloji bünyesinde çalışmakta olan en düşük eğitim seviyesine sahip yazarımız lisans mezunudur. İçeriğimizin güvenilirliği konusunda halihazırda olduğu gibi devam etmek için yazarlarımızı seçerken minimum lisans seviyesinde eğitim alıyor olması kuralını koyduk. Bunun yanında  bilimteknoloji yazarlarına, kariyerlerinde yazılarını referans olarak kullanmaları için her türlü destek (her yazının yanında isteğe bağlı olarak isim – soyisim, iletişim bilgileri, sosyal medya hesapları, kişinin kendisine ait fotoğrafları… yayınlanacaktır.) sağlanacaktır.

     bilimteknoloji ailesine katılmak için başvurunuzu yapmak üzere Yazarlık Başvurusu sayfamızı kullanabilirsiniz.

 

BT

1999 yılında ilk web sitesini yaptı ve kurucusu oluğu www.bilim-teknoloji.com sitesinde yöneticilik yapıyor. Uzmanlık alanı Biyoloji, Fizik, Kimya ve Matematik olan BT, akademik alanda lisans üstü eğitmlerine devam ediyor.